Zespół
W kontrze do mnogości bodźców płynących z otaczającego nas świata, zamknęliśmy się w studio i staraliśmy się odnaleźć wspólny język, oparty na indywidualnych doświadczeniach. Pochodzimy z różnych miast, krajów i pokoleń, jednak te pozorne różnice pozwoliły nam spojrzeć na problem z różnych perspektyw. Jako zespół jesteśmy spragnieni występów przed publicznością oraz gotowi na podjęcie dużych tras koncertowych. Mamy też plany na kontynuację projektu Húrra oraz mnóstwo pomysłów i materiału na kolejne albumy.
Gitarzysta i kompozytor pochodzący z Białegostoku. Muzyk o szerokim doświadczeniu scenicznym oraz niekonwencjonalnym podejściu do komponowania. Prowadził własny kwartet jazzowy oraz trio. Występował nie tylko w Polsce, ale również na Islandii. Związany z jazzem, jednak mający na koncie również występy w autorskich projektach muzyki elektronicznej. Pomysłodawca, twórca oraz główny kompozytor projektu Húrra.
Basista i producent muzyczny. Studiował na Conservatorium van Amsterdam na wydziale jazzu w klasie gitary basowej. Od 2011 r. jest liderem międzynarodowego kwintetu jazzowego „The Brag Pack“, z którym nagrał i wyprodukował dwa albumy „Just Braggin’“ i „Tinted“. Odbył wiele tras koncertowych w Polsce, Niemczech, Holandii, na Łotwie oraz w Indonezji. W Polsce współpracował z wieloma uznanymi muzykami, a także Polską Filharmonią Kameralną oraz Symfoniczną Orkiestrą Polskiego Radia.
Gitarzysta związany z trójmiejską sceną muzyczną, student Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie gitary jazzowej. Stypendysta programu Erasmus+ na Guildhall School of Music & Drama w Londynie. Inspiruje się jazzem, neo soulem, hip-hopem i szeroko pojętą muzyką improwizowaną. Obecnie prowadzi działalność sesyjną i pracuje nad autorskim materiałem.
Pianista, improwizator, kompozytor, absolwent i wykładowca na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureat wielu konkursów solo i z zespołem „Dominik Kisiel Exploration Quartet”. Autor cyklu koncertów improwizowanych „PIANOWORKS”. Na swoim koncie ma dwie autorskie płyty nagrane w kwartecie – „Exploration” oraz „Live at Radio Katowice”. W 2019 otrzymał nominację do polskiej nagrody muzycznej Fryderyki w kategorii „jazzowy debiut roku”, a w 2020 otrzymał Fryderyka jako sideman (Szymon Sutor - „Jazz Septet & String Orchestra”). Brał udział w nagraniach albumów wielu czołowych polskich muzyków jazzowych.
Szwedzki kompozytor jazzowy, saksofonista i jeden z najważniejszych skandynawskich muzyków jazzowych. Przez wiele lat prowadził swój własny zespół „Jonas Kullhammar Quartet”, z którym nagrał ponad 10 płyt. Jako sideman uczestniczył w nagraniu ponad 150 albumów. Od 2000 r. prowadzi także swoją wytwórnię płytową „Moserobie” z siedzibą w Kopenhadze.
Perkusista z Trójmiasta. Studiował na BIMM w Londynie, a obecnie uczęszcza na wydział Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie perkusji. Współtworzy zespół „Immortal Onion”, z którym nagrał dwa albumy „Ocelot of Salvation” i „XD”. Stale współpracuje z wieloma polskimi artystami z różnych gatunków muzycznych.
Trębacz wywodzący się z wrocławskiej sceny muzycznej. Współtworzy elektryczno-akustyczny zespół EABS, etniczny zespół „Kapela Timingeriu oraz wrocławską grupę improwizacji prowadzoną przez Artura Majewskiego. Aktualnie pracuje nad kompozycjami do autorskiego albumu i ścieżką dźwiękową do pełnometrażowego filmu w reżyserii Anieli Gabryel.